Maynard James Keenan

James Herbert Keenan

4,2
12 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maynard James Keenan

Maynard to bez wątpienia jeden z najwspanialszych i najoryginalniejszych wokalistów na świecie. Jego głos to jeden z najcudowniejszych, najbardziej kojących dźwięków na świecie. Jednak według mnie można go zaliczyć do ludzi filmu.Owszem miał jakieś epizodyczne role czy jakiś tam udział w soundtrackach, ale to chyba nie wystarczy.A np. box Salival to przeciez zaden film. Bez przesady. Tak samo moglibyśmy do aktorów zaliczyć np.Piotra,,Glacę"Mohameda, który na DVD Przystanek Woodstock wystąpił jako on sam i właściwie każdego muzyka, który wydał materiał video.

Hans_Giebenrath

Chciałem uzupełnic brak istotnego wyrazu w jednym zdaniu, bo nie ma tu opcji zmień.
Jednak według mnie nie można go zaliczyć do ludzi filmu.

Hans_Giebenrath

No nie ale cóż dodajemy tu każdego kto występował w filmie.
Mi się wydaję ze on sam się tez nie uważa za Aktora.
Pozdrawiam.

Hans_Giebenrath

Wszystko ok, ale nie zgodzę się, że "Jego głos to jeden z najcudowniejszych, najbardziej kojących dźwięków na świecie". Jak chce, potrafi ukoić, ale i wykrzyczeć, co trzeba, wykpić, splunąć, fuknąć !!!

parura

Szkoda, że nie fuka jęcząc the Pot :) Uwielbiam tę piosenkę (jeszcze z teledyskiem amatorskim), ale te wariacje, które tam wyprawia na początku, niepokoją mnie w kwestii obecności jego klejnotów tam, gdzie być powinny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones