PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225783}
6,6 38
ocen
6,6 10 1 38
Sleeping Dogs Lie
powrót do forum filmu Sleeping Dogs Lie

Maynard James Keenan

ocenił(a) film na 10

Film obejrzałem ze względu na udział Maynarda Jamesa Keenana, który był niemal nie do poznania:) ogólnie film mi się podobał, ciekawy pomysł, tylko można go było bardziej rozwinąć.

ocenił(a) film na 6
eandil

Pierwszy raz na ekranie znalazl sie tu Brad Wilk perkusista Audioslave i wielki kumpel Maynarda, ktory rzeczywiscie jest tu nie do poznania.

ocenił(a) film na 5
Yakoob

Tylko, że Brad gra słabo- widać niestety, że jest spięty i brak mu kompletnie luzu, a że gra główną rolę to razem ze średniawą fabułą sprawia, że film do specjalnie udanych nie należy. Warto obejrzeć jedynie dla Maynarda, który choć pojawia się na krótko tworzy fantastyczną kreacje- zastępcy szeryfa i strasznego ćwoka zarazem. Jak dla mnie to 6/10.

ocenił(a) film na 7
DramasticallyDifferent

napisy, napisy! ma kto napisy? ;]

8019829
przede_wszystkim_muzyki@o2.pl

ocenił(a) film na 7
underground

napisy na gwałt potrzebne

ocenił(a) film na 8
Yakoob

Nie wiem jak możecie pisać, że Maynard jest tutaj nie do poznania. Jeśli trafiliście tutaj właśnie przez niego, to mniemam, że jesteście fanami Tool'a/ APC. Maynardowi raczej daleko było do zachowywania przez wszystkie lata swojej kariery jakiegoś swojego określonego wyglądu/stylu (image'u, zwał jak zwał, chodzi mi o to, jak wyglądał)... zmieniał się dość często, dość znacząco, miał ku temu z resztą swoje powody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones