PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31745}

Azyl

Panic Room
7,0 100 480
ocen
7,0 10 1 100480
6,0 26
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

W małym stopniu urozmaicona akcja, już nie mówiąc o kompletnym braku realizmu.
Strasznie przewidywalny i właściwie o niczym. Nie warto tracić czasu na takie produkcje.
3/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
malagax3

Przecież nie będę się sztucznie zachwycać nad płytkim i w dodatku słabym kinem akcji tylko dlatego, że 'OJEJU GRA TAM JARED LETO'
c:

orzeshky

"GRA TAM JARED LETO"
Yyy, kto? :F

ocenił(a) film na 7
orzeshky

Słusznie, bo to nie film akcji. Czas zmienić kryteria oceny.

ocenił(a) film na 9
orzeshky

O Jaredzie Leto wiem tylko tyle, że jest wokalistą (chyba). Nawet nie wiedziałam, że on wystąpił w tym filmie. Zarzucasz filmowi mało urozmaiconą akcję, hmmm... może dlatego, że jest to thiller, a nie film sensacyjny? Nie w każdym dobrym filmie krew musi lać się strumieniami...

orzeshky

Komediowy trochę ten triller. ;P

orzeshky

Moim zdaniem był fajny bardzo wciąga po za tym oglądając ten film nie nastawiał bym się że będzie to widowiskowy film akcji.... bardziej przypomina thriller czy coś w tym stylu

orzeshky

za to na wspólnej akcji jest dużo to nieprzewidywalny serial lecz się koleżko bo twoja opinia jest nic nie warta oby takich jak ty było jak najmniej

epix

Tak bystrzaku, bo dałam serialowi Na Wspólnej tryliard gwiazdek i Oscara

ocenił(a) film na 7
orzeshky

Jak dorośniesz to zrozumiesz ten film ;) Jest dla cb zbyt inteligenty,ale kiedyś zrozumiesz (mam nadzieję) ;)

ocenił(a) film na 8
orzeshky

jak większość filmów tego typu jest przewidywalna. ten film ma trzymać w napięciu nawet jeśli podejrzewamy co się może zaraz stać.

orzeshky

absolutnie nie masz racji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones