PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31745}

Azyl

Panic Room
7,0 100 465
ocen
7,0 10 1 100465
6,0 26
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

ciekawym...

użytkownik usunięty

Słuchjcie, ponoć przwdziwi mistrzowie nie robią nigdy rzeczy złych a jedynie takie, które nie przez wszystkich są zrozumiałe...
Wybieram się za kilka godzin do kina na Azyl i mam nadzieję, że z połączenia Jodie F., która przychodzi pół godziny wcześniej na plan i ma przygotowane sześć scen do przodu oraz reżysera, który właściwie jeszcze się nigdy "nie wyłożył" musi wyjść coś dobrego. Oczywiście, słyszłałem już o tym, że bandyci to tak naprawdę potulne baranki i o słabej końcówce też - ale wybaczcie ja musze to zobaczyć na własne oczy inaczej nie uwierzę. Obiecuję, że coś napiszę o filmie i bardzo dziękuję za listy od wszystkich, którzy piszą, że chce się mnie czytać - naprawdę miło, trochę o filmach wiem i chętnie się z Wami wszystkim podzielę...

ocenił(a) film na 8

i jak wrazenia?
Widzocznie ten film nalezy do tych nie przez wszystkich zrozumialych... Przynajmniej moim zdaniem. Fimcher powinien swoim nazwiskiem firmowac ciekawsze projekty. Mysle o scenariuszu. Zbyt komercyjny. Bazuje na ogolnie znanych rozwinieciach i rozwiazaniach akcji. Mysle, ze powinno byc lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones