PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31745}

Azyl

Panic Room
7,0 100 465
ocen
7,0 10 1 100465
6,0 26
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

a mi sie podobal

ocenił(a) film na 10

a mi sie podobal... czekalem dlugo na ten film... i oplacilo sie... zgadzam sie... do "Siedem" mu duuuuuzo brakowalo, ale "Siedem" TO JUZ KLASYK!!! klasyki sie niep owtarza, nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki... Foster byla dobra, choc nie najlepsza... Whitaker - moj ulubiony - jak zwykle nie do konca pozytywny, ale najlepszy z czarnych charakterow - moim zdaniem rewelka!!!! a najlepsze byly zdjecia - ciekawe, imponujace... moze sie podobac...

ocenił(a) film na 8
siedla

po Siedem...
Masz racje, ze ciezko zrobic kolejny wspanialy film po takim, ktory staje sie klasykiem.... Ale Fincherowi sie udalo. Moim zdaniem Podziemny krag nie jest slabszy od Siedem. A Azyl? Nie zawiodlam sie zupelnie (zdjecia!),ale...Szkoda, po prstu szkoda.

użytkownik usunięty
siedla

no wiesz....:o)
Mnie się również podobał .... Choc nie przepadam za filmami z dreszczykiem, , potrafię ( cyba) odroznic tak zwany SZAJZ, od dobrego filmu. Kamerzysta poprostu mnie zaskoczyl!0 wspaniale ujecia........ no nie wiem... Film mnie poprostu zachwycil...i delikatnie mowiac......Poddenerwowal,... :o) szkoda mi bylo tej dziewczynki z cukrzycą,,,. :o(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones