PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31745}

Azyl

Panic Room
7,0 100 480
ocen
7,0 10 1 100480
6,0 26
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

Jodie Foster fajnie gra, ale patrzę już na nią przez pryzmat jej lesbijstwa. Cenię ją za wiele filmów, ale właśnie to ogranicza ją do ról samotnej kobiety, która nie zadaje się z mężczyznami.

ocenił(a) film na 7

bredzisz... co ma jej lesbijstwo do gry aktorskiej?

użytkownik usunięty
cHrzanek

Lesbijstwo? No jasne, że nic, hehehe. Przecież to takie naturalne, że jedna kobieta liże się z drugą kobietą i nazywa to miłością. Zobacz, kogo grała przez całą swoją karierę.

ocenił(a) film na 9

Zniknij,przepadnij.Filmweb na tym zdecydowanie skorzysta.Swoimi komentarzami,obniżasz tylko poziom filmwebu

maciekb80

vermes - jestes durniem. im mniej twoich wypowiedzi, tym dla Ciebie lepiej...

użytkownik usunięty

to ty oglądając z nią film cały czas myślisz, że zamiast być w związku z mężczyzną to jest z kobietą? no to pozdrawiam

użytkownik usunięty

Tak. Bo to tak, jakby murzyn grał białego.

użytkownik usunięty

Robert Downey Jr. ciemnoskórego mężczyznę i co?
na tym polega wasza głupota, że aktorów oceniacie przez pryzmat ich życia prywatnego

użytkownik usunięty

Przyznaj się. Jesteś more or less i chodzisz na "manify".

użytkownik usunięty

dokładnie. i wydawało mi się, że ciebie też widziałam. teraz mam pewność, bo skoro wiesz, że i ja tam byłam, to nie mogłam się pomylić

użytkownik usunięty

Napisałem: przyznaj się. Nie zakładałem niczego z góry, panienko. Słyszałem, że babki, które są ten tego, to przeważnie obcięte na krótko chłopczyce. Prawda to?

użytkownik usunięty

a najbardziej lubię dresy. są takie bardziej męskie. rzygam tą kobiecością. i jeszcze palę fajki. podobno to odstrasza mężczyzn. to prawda?

użytkownik usunięty

Też palę, co nie znaczy, żebym cię przeleciał, jakbyś nawet była hetero. Dresy bardziej męskie..? Chyba męscy?

użytkownik usunięty

dresy jako odzież.. łyse głowy mnie tym bardziej nie interesują

użytkownik usunięty

Typowa less.

użytkownik usunięty

heh, no

ocenił(a) film na 6

nie wdawaj się w dyskusję z idiotą, bo najpierw zniży Cię do swojego poziomu, później pokona doświadczeniem. Pozdrawiam :)

Nawet dobrze mu wyszło. Szkoda że oscara nie dostał xD.

użytkownik usunięty
neo_angin

nie oglądałam, ale jego rywalem był Hoffman, który wiemy, że deklasuje wszystko i wszystkich, więc nikt nie miał z nim szans. poza tym Meryl>Hoffman, już widziałam Wątpliwość :)

Ta rola RDJ to top 3 najlepszych kreacji czysto komediowych poprzedniej dekady imo. Ogólnie może z komediowych które widziałem to top10. Film to świetny pastisz kina wojennego, ale przed oglądnięciem warto zobaczyć "Pluton" między innymi. Też uważam że Meryl była lepsza od Hoffmana, ale to jedna z jego bardziej nietypowych ról bo zazwyczaj gra strasznie przerysowane postacie, często homoseksualne. Hoffman jednak zawsze jest najlepszy, a nawet jak nie jest to się mylisz :).

użytkownik usunięty
neo_angin

sądząc po opisie, i w ogóle gatunku: komedia, satyra, wydaje mi się, że nie dostałby Oscara nawet, gdyby była to bóg wie jak mistrzowska kreacja. Akademia chyba nie do końca lubuje się w takich filmach (tak samo jak Joker Ledgera. co z tego, że rola genialna, teraz zastanawiam się czy w ogóle Akademia przyznałaby mu statuetkę. w ogóle nie ich klimaty. są bardzo ograniczeni, jeśli chodzi o wybór filmów/ról)
w tym roku szykuje się pojedynek między Day Lewisem (Lincoln) a Hoffmanem (The Master), niektórzy będą zmuszeni wybrać jednak lepszego spośród mistrzów (osobiście stawiam na Day Lewisa. bez złośliwości uważam, że Hoffman niczym nie różni się od tych aktorów, których doceniają teraz krytycy)

Ja uważam że żaden z tej dwójki nie dostanie, a znajdą kogoś bez statuetki i mu wepchną. Jak już mówiłem szanse Lewisa są iluzoryczne bo nie jest Amerykaninem, a nie pozwolą żeby ktoś nie z ich kraju był rekordzistą w tej kategorii. "Jaja w tropikach" mocno kpią z Hollywood więc raczej by nie dostał, ale rola świetna. Zresztą są kpiny z Lewiska :).

użytkownik usunięty
neo_angin

mam nadzieję tylko, że w 2013 roku Akademia będzie bardziej szczodra dla Goslinga, niż w tym. :)
zastanawiam się co w tym roku z De Niro. Being Flynn i Selma wydają się najciekawsze. tyle filmów, gdyby chociaż jeden był porządny, to Akademia na pewno nie pożałowałaby mu 3 do kolekcji. tyle że i tak nie przebije Nicholsona. byliby w takiej samej sytuacji.
właśnie czytam jak to Jaja w tropikach nie obśmiewają Hollywoodu. muszę to obejrzeć, jeśli faktycznie tak jest.

ocenił(a) film na 6
neo_angin

Z kim gadałeś w tym temacie?

MisterGonzo

Z Aviatorką chyba.

ocenił(a) film na 6
neo_angin

Aviatorka usunęła konto O_O

ocenił(a) film na 9
MisterGonzo

chyba avatarka

użytkownik usunięty
neo_angin

Nie żartuj. Za te rolę dałbym mu Malinę.

Widocznie twoje pojęcie o aktorstwie komediowym jest niskie bo to prawdopodobnie jego najlepszy występ (nie widziałem "Chaplina"). Zresztą film ma żenująco niską średnią, ale taka już przypadłość tego portalu że jak komedia nie sprowadza się do pokazania gołej d*py to ludziom się nie podoba.

ocenił(a) film na 5

co za debil

użytkownik usunięty
oonter

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

co za ograniczone myslenie..

A na ciebie trudno nie patrzeć przez pryzmat twojej głupoty ;P

ocenił(a) film na 6

Ciemność, widzę ciemność ;)
Nawet Ci współczuję - to przykre być tak ograniczonym człowiekiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones