PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31745}

Azyl

Panic Room
7,0 100 480
ocen
7,0 10 1 100480
6,0 26
ocen krytyków
Azyl
powrót do forum filmu Azyl

Film w TV

użytkownik usunięty

Dzisiaj na Polsacie około godz. 20:00 Kto ogląda?

ocenił(a) film na 7

Dobry film, polecam jak ktoś nie widział.

użytkownik usunięty

Ja planuję zobaczyć.

ocenił(a) film na 8

No Raczej się skusze ;)

ocenił(a) film na 8

Ja pierwszy raz :)

Ja będe i mam nadzieje ze bedzie ciekawy. :|

użytkownik usunięty

Jak leci jakiś film Finchera to zawsze się obejrzy :)

ocenił(a) film na 8

Racja Fincher to Fincher

ocenił(a) film na 8

Kiedyś go oglądałam - pamiętam że nieźle trzymał w napięciu ! Dlatego dziś obejrzę go po raz drugi :)

ocenił(a) film na 8
lemarz

też drugi raz oglądam. Za pierwszym razem mnie wkręcił, trzymał w napięciu, dobry klimat. 8/10

Ja osobiście bym zaczął od zniszczenia kamer żeby nie wiedziały co knuje ale wtedy by filmu nie było :D

zamuleniec

Dużo luk logicznych... nie wiem czemu główna bohaterka nie powiedziała nic policji? Przecież, mogła powiedzieć o co chodzi i odesłać ich na komisariat, żeby przysłali profesjonalistów.

A ja zapomniałem, a teraz to już się chyba nie opłaca oglądać.

użytkownik usunięty
grungehe

To szkoda bo świetny film

użytkownik usunięty

I jak wrażenia ziomale?

ocenił(a) film na 8

Oceny nie zmieniam, gdyż mimo że oglądałam go drugi raz, dalej trzymał mnie w napięciu ;) dlatego ode mnie 8/10.

ocenił(a) film na 8

Jakoś nigdy nie mogłem się złapać na cały film w tv, drugą połowę oglądałem ze trzy razy, a początku chyba ani razu nie widziałem :D jak dla mnie (fana Jodie Foster) film warty uwagi, mimo nieskomplikowanej fabuły wciąga i trzyma w napięciu, do tego oczywiście świetna gra aktorska Foster (kreacja podobna do tej z "Planu lotu", który swoją drogą polecam), stąd 8/10 :)

użytkownik usunięty
krangal

Ok ziom. Początek nie jest aż tak interesujący. A akcja zaczyna się dopiero gdy ci nieudacznicy podchodzą pod dom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones